.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕПСИ КОЛА ЛИМ 4X0.33Л

SKU: 08010174
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГАЗИРАН СОК
ЕКСТРАКТ, ВОДА, ШЕЌЕР, ЦО2
12 МЕСЕЦИ

ПРИЛЕПСКА ПИВАРНИЦА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НУТИНИ СУВИ СМОКВИ 150 ГР

НУТИНИ СУВИ СМОКВИ 150 ГР

65 ден
Слика од ЛАКИ БОЈ ЈАЈЦЕ СО ПОДАРОК 15 ГР.

ЛАКИ БОЈ ЈАЈЦЕ СО ПОДАРОК 15 ГР.

52 ден
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ПЕТ 1.25Л

57 ден