.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕДИГРИ ТЕЈСTИ МИНИ ПИЛЕШКО / ПАТКА 130 ГР.

PEDIGRE TAJTE MINI CHICKEN / DUCK 130 GR.
SKU: 09070209
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Храна за возрасни кучиња
Состав: житарици, деривати од растително потекло ,разновидни шеќери , минерали ,месо и животински преработки, семиња , масла и маснотии , протеински естракт од зеленчук и билки.
Рок на употреба: 1 година
Начин на чување: на суво и ладно место
Производител: Марс Унгарија
Увозник/Дистрибутер: Алма М Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БОНИ КЛАСИК САЛФЕТИ 33*33 1СЛ. 100/1

БОНИ КЛАСИК САЛФЕТИ 33*33 1СЛ. 100/1

28 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

25 Поени
115 ден
Слика од МЛЕКАРА ШАБАЦ ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

МЛЕКАРА ШАБАЦ ПОПИ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО 200МЛ

20 ден
Слика од МАНДАРИНА ПРОМОЦИЈА КГ. (Р)

МАНДАРИНА ПРОМОЦИЈА КГ. (Р)

70 ден