.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПЕДИГРИ ДЕНТА СТАПЧИЊА ГОЛЕМИ 270 ГР.

SKU: 09070195
banner
Достапност: На залиха
179 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Дента стапчиња за кучиња
Состав:Житарки, произвводи од растително потекло, минерали, месо и производи од животинско потекло, масло и масти
Рок на употреба:1,5 година ( 14 дена од отварање )
Начин на чување:На ладно и суво место
Производител:Унгарија
Увозник/Дистрибутер:Алма М Доел ( Марс )

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ТЕО КОНЗЕРВА ЗА КУЧЕ СО ВКУС НА ГОВЕДСКО 1250ГР.

ТЕО КОНЗЕРВА ЗА КУЧЕ СО ВКУС НА ГОВЕДСКО 1250ГР.

169 ден
Слика од ТЕО КОНЗЕРВА КУЧЕ ГОВЕДСКО 415 ГР.

ТЕО КОНЗЕРВА КУЧЕ ГОВЕДСКО 415 ГР.

89 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ЈОГУРТ 2.8% ММ 1.75Л

ЗБРЕГОВ ЈОГУРТ 2.8% ММ 1.75Л

128 ден