.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАШАБАХЧЕ ТОКИО САД СРЕДЕН 1/6 580 ЦЦ

SKU: 33010810
banner
Достапност: На залиха
419 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПАШАБАХЧЕ ТОКИО САД СРЕДЕН 1/6 580 ЦЦ
Состав: СТАКЛО
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител: Р.Турција
Увозник/Дистрибутер:АРТ ГЛАС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*