.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАШАБАХЧЕ ВЕНЕЦИЈА ЗДЕЛА ГОЛЕМА 26 ЦМ. 053763

SKU: 33010804
banner
Достапност: На залиха
399 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ПАШАБАХЧЕ ВЕНЕЦИЈА ЗДЕЛА ГОЛЕМА 26 ЦЦ
Состав: СТАКЛО
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител: Р.Турција
Увозник/Дистрибутер:АРТ ГЛАС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*