.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАТОСНИЦА ЗА БАЊА НЕЛИЗГАВА

SKU: 50500091
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Патосница
Состав: 100 % ПОЛИЕСТЕР
Рок на употреба:НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител:ГОЛД ХОУМ КОЛЕЛШН, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер:РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*