.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАНТЕН ШАМПОН БАМБУ МИРАКЛ 300МЛ.

SKU: 34251360
Достапност: На залиха
272 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пантен Бамбоо шампон за коса. Содржи комбинација на бамбус и битен. Спречува опаѓање и кинење на косата.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodim Citrate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Xylenesulfonate, Stearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Cetyl Alcohol, Parfum, Citric Acid, Sodium Benzoate, Polyquatemium-6, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Trihidroxystearin, Panthenol, Panthenyl Erhyl Ether, Hexyi Cinnamal,Hydroxycitrnellal, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium, Chloride, Methylisothiazolinone.
3 години од датумот на производство
На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.
Procter i Gamble Blois, France
Nelt ST

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИТАЛИА МЕД ЛИВАДСКИ 450Г

ВИТАЛИА МЕД ЛИВАДСКИ 450Г

252 ден
Слика од ПРЕЗИДЕНТ ТОПЕН КАШКАВАЛ ПИЦА/ОРИГАНО 140Г

ПРЕЗИДЕНТ ТОПЕН КАШКАВАЛ ПИЦА/ОРИГАНО 140Г

67 ден
Слика од ДОМЕСТОС БЛУ 750МЛ.

ДОМЕСТОС БЛУ 750МЛ.

69 ден
Слика од ПАНАСОНИК БАТЕРИИ ЛР03 ААА 4+2

ПАНАСОНИК БАТЕРИИ ЛР03 ААА 4+2

40 Поени
150 ден 120 ден