.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАМПЕРС ГИАНТ ПАК МИДИ (3) 6-10КГ 90/1

SKU: 31050126
Достапност: На залиха
935 ден 769 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пелени за децаPetrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract36 месеци од датумот на производство05-30Procter & Gamble, ПолскаNelt St

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС 40Г

СТОБИ ФЛИПС 40Г

11 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МАКС КАКАО 80Г

25 ден