.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАМПЕРС ГИАНТ ПАК МАКСИ+ (4+) 10-15КГ 70/1

SKU: 31050128
Достапност: На залиха
935 ден 799 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Пелени за децаPetrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract36 месеци од датумот на производство05-30Procter & Gamble, ПолскаNelt St

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.25Л

53 ден
Слика од РОСА 0.5Л

РОСА 0.5Л

24 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

77 ден
Слика од СУТАШ МЛЕКО 2.5% ММ 1Л

СУТАШ МЛЕКО 2.5% ММ 1Л

53 ден