.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛОМА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА 3СЛ. ГРИН ТИ 10/1

SKU: 31010210
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Опис на производ: Тоалетна хартија, трослојна,10 ролни, бела

 

Состав: 100% целулоза, природни материјали,дерматолошки тестирано

Рок на употреба: Неограничен

Начин на чување: Да се чува на суво место

Производител: Paloma d.d. Sladki Vrh 1, Slovenija

Увозник/Дистрибутер: ГРАНД - ЕКСПОРТ ДООЕЛ увоз-извоз Скопје,ул.Борис Трајковски

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 400Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 400Г

65 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

77 ден