.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛОМА САЛФЕТИ СВЕТЛО РОЗЕ 3СЛ.33X33 20/1

SKU: 31041034
Достапност: На залиха
40 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Paloma Style салфети, 33*33/20
PEFC сертифицирана целулоза, органски бои, мазна површина, отисопк на крајот на салфетата
Неограничен
Да се чува на суво место
Paloma d.d. Slatki Vrh 1, Slovenija
Гранд-Експорт ДООЕЛ, Бул. Борис Трајковски бр.194/А Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СЕПТОНА БЕБИ ЧЕПКАЛКИ ВО КОЦК. ПЛАС. ПАКУВ. 56/1

СЕПТОНА БЕБИ ЧЕПКАЛКИ ВО КОЦК. ПЛАС. ПАКУВ. 56/1

69 ден
Слика од МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

55 ден
Слика од БОНИ КЛАСИК САЛФЕТИ 33*33 1СЛ. 100/1

БОНИ КЛАСИК САЛФЕТИ 33*33 1СЛ. 100/1

29 ден
Слика од ЛАДНА 6Л

ЛАДНА 6Л

60 ден