.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛОМА САЛФЕТИ ЗЕЛЕНО ЈАБОЛКО 3СЛ. 33Х33 20/1

SKU: 31041037
Достапност: На залиха
40 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Paloma Style салфети, 33*33/20
PEFC сертифицирана целулоза, органски бои, мазна површина, отисопк на крајот на салфетата
Неограничен
Да се чува на суво место
Paloma d.d. Slatki Vrh 1, Slovenija
Гранд-Експорт ДООЕЛ, Бул. Борис Трајковски бр.194/А Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

18 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 1.5% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 1.5% ММ 1Л

54 ден