.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ПАЛМОЛИВЕ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ ПЈУР КАЛИНКА 250МЛ

SKU: 34401162
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Освежете ги умот и телото со гел за туширање Палмолив калинка. Инспириран од добрината на суштинската природа, ова грижливо миење на телото е дизајнирано да ви помогне да се поврзете повторно со вашите сетила среде нон стоп модерен свет. Изработен со ограничен број на внимателно одбрани состојки, овој гел за туширање содржи калинка и глицерин, хидратантна крема од природно потекло, за нежно туширање со прекрасен мирис.Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Cocamide MEA, Sodium Salicylate, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Citric Acid, Punica Granatum Fruit Juice, Limonene, Linalool3 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*