.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОРНЕЛ ОМЕКНУВАЧ ШУ-ШУ 1,8Л

SKU: 30320177
Достапност: На залиха
212 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Омекнувач за алишта
Состав:5-15% катјонски ПАС,Мириси(линолол, лимонен),конзерванси (2-бромо-2-нитропропан-1,3-диол, метилхлороизотиазолинон, метилизотиазолинон)
Рок на употреба:3 години
Начин на чување:Да се чува подалеку од сончева светлина
Производител:САПОНИЈА ОСИЈЕК
Увозник/Дистрибутер:ВСР ДИСТРИБУЦИЈА И ЛОГИСТИКА СКОПЈЕ

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ПЕТ 1.75L

63 ден
Слика од СИКА ШАРЕНА СОЛ БЛАГА 50 ГР

СИКА ШАРЕНА СОЛ БЛАГА 50 ГР

29 ден
Слика од ВИТАЛИА СЕМКИ ОД СОНЧОГЛЕД ЛУПЕНИ НАТУРАЛ 100 ГР

ВИТАЛИА СЕМКИ ОД СОНЧОГЛЕД ЛУПЕНИ НАТУРАЛ 100 ГР

24 ден
Слика од ВИСКАС СУВА ХРАНА ЈУНИОР ПИЛЕШКО 300 ГР.

ВИСКАС СУВА ХРАНА ЈУНИОР ПИЛЕШКО 300 ГР.

109 ден