.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОРГАНСКИ ПИПЕР ВО ПРЕОД КГ

SKU: 28010773
banner
Достапност: На залиха
139 ден

СЕРТИФИКАТ ЗА ОРГАНСКО ЗЕМЈОДЕЛСКО ПРОИЗВОДСТВО
НОСИТЕЛ НА СЕРТИФИКАТОТ: ТРАВЕЛ ВЛАДЕ ДООЕЛ С.ПЕПЕЛИШТЕ НЕГОТИНО
БРОЈ НА СЕРТИФИКАТ: N0003
СЕРТИФИКАТОТ Е ИЗДАДЕН ОД: ПРО-ЦЕНТ ДООЕЛ КАВАДАРЦИ
СЕРТИФИКАТОТ Е ВО ВАЖНОСТ ОД: 27.06.2022 ДО 27.06.2023

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

80 ден
Слика од ТИКВИЧКА ПАРЧЕ (Р)

ТИКВИЧКА ПАРЧЕ (Р)

18 ден
Слика од БАЛАНС ПЛУС КИСЕЛО МЛЕКО 300Г

БАЛАНС ПЛУС КИСЕЛО МЛЕКО 300Г

42 ден
Слика од ВАКУМ КЕСА 60*80ЦМ.

ВАКУМ КЕСА 60*80ЦМ.

92 ден