.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОРГАНСКА ПРАСКА ВО ПРЕОД КГ

SKU: 27010551
banner
Достапност: На залиха
129 ден

СЕРТИФИКАТ ЗА ОРГАНСКО ЗЕМЈОДЕЛСКО ПРОИЗВОДСТВО
НОСИТЕЛ НА СЕРТИФИКАТОТ: ТРАВЕЛ ВЛАДЕ ДООЕЛ С.ПЕПЕЛИШТЕ НЕГОТИНО
БРОЈ НА СЕРТИФИКАТ: N0003
СЕРТИФИКАТОТ Е ИЗДАДЕН ОД: ПРО-ЦЕНТ ДООЕЛ КАВАДАРЦИ
СЕРТИФИКАТОТ Е ВО ВАЖНОСТ ОД: 27.06.2022 ДО 27.06.2023

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СКОПСКО ЛИМЕНКА 0.33Л

СКОПСКО ЛИМЕНКА 0.33Л

36 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

42 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

30 ден
Слика од КАПРИ СЛАДОЛЕД 60Г

КАПРИ СЛАДОЛЕД 60Г

15 ден