.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОРГАНСКА КРАСТАВИЦА КРАТКА ВО ПРЕОД КГ

SKU: 28010774
banner
Достапност: На залиха
35 ден

СЕРТИФИКАТ ЗА ОРГАНСКО ЗЕМЈОДЕЛСКО ПРОИЗВОДСТВО
НОСИТЕЛ НА СЕРТИФИКАТОТ: ТРАВЕЛ ВЛАДЕ ДООЕЛ С.ПЕПЕЛИШТЕ НЕГОТИНО
БРОЈ НА СЕРТИФИКАТ: N0003
СЕРТИФИКАТОТ Е ИЗДАДЕН ОД: ПРО-ЦЕНТ ДООЕЛ КАВАДАРЦИ
СЕРТИФИКАТОТ Е ВО ВАЖНОСТ ОД: 27.06.2022 ДО 27.06.2023

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

18 ден
Слика од ТИКВИЧКА ПАРЧЕ (Р)

ТИКВИЧКА ПАРЧЕ (Р)

18 ден
Слика од КАПРИ СЛАДОЛЕД 60Г

КАПРИ СЛАДОЛЕД 60Г

15 ден