.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОРГАНСКА ЗЕЛКА ВО ПРЕОД КГ (Р)

SKU: 28010769
banner
Достапност: На залиха
35 ден

СЕРТИФИКАТ ЗА ОРГАНСКО ЗЕМЈОДЕЛСКО ПРОИЗВОДСТВО
НОСИТЕЛ НА СЕРТИФИКАТОТ: ТРАВЕЛ ВЛАДЕ ДООЕЛ С.ПЕПЕЛИШТЕ НЕГОТИНО
БРОЈ НА СЕРТИФИКАТ: N0003
СЕРТИФИКАТОТ Е ИЗДАДЕН ОД: ПРО-ЦЕНТ ДООЕЛ КАВАДАРЦИ
СЕРТИФИКАТОТ Е ВО ВАЖНОСТ ОД: 27.06.2022 ДО 27.06.2023

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ТИКВИЧКА ПАРЧЕ (Р)

ТИКВИЧКА ПАРЧЕ (Р)

18 ден
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

18 ден
Слика од ПЧЕНКА ШЕЌЕРЕЦ ПАРЧЕ (Р)

ПЧЕНКА ШЕЌЕРЕЦ ПАРЧЕ (Р)

33 ден