.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОРГАНИЗЕР ЗА КОНДУРИ

SKU: 40170075
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ОРГАНИЗЕР ЗА КОНДУРИ
Состав: ПЛАСТИКА
Рок на употреба: НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување: НА СУВО МЕСТО
Производител: ДЕМИРЕЛ ПЛАСТИК, ТУРЦИЈА
Увозник/Дистрибутер: РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*