.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
500 Поени

ОРАЛ Б ЕЛЕКТРИЧНА ЧЕТКА ВИТАЛИТИ СТАР ВОРС Д100

SKU: 34040263
Достапност: На залиха
1675 ден 1500 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Електрична четка за заби.Составена од глава на четка за заби, прекинувач за вклучување/иклучување, индикатор за полнење и полнач. Не е наменет за деца под 3 годининеограниченНа суво и ладно место, подалеку од дофат на деца. Полначот да не чува на места каде што постои опаснот од негово паѓање или на места каде што постои опасност од паѓање во мијалник или када. Полначот не го ставајте во вода или друга течност. Доколку полначот падне во вода не го допитајте и веднаш исклучете го од извод на електрична енергијаBraun GmbH Frakfurter St. 145,61476 Kronberg, ГерманијаТД Нелт СТ ДООЕЛ, ул. 32 бр.20 1041 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*