.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОЛИМПУС СОК ПРИРОДЕН ОД МОРКОВ ПЕТ 1Л

SKU: 08051534
banner
Достапност: На залиха
160 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: 100% природен сок од јаболко, морков и портокал
Состав: Сок од јаболка, моркови и портокали (од 100% концентриран сок), oд 100% свежо грчко овошје, без конзерванси, без шеќер
Рок на употреба: означен на пакувањето
Начин на чување: Да се ​​чува во фрижидер. Од 2 °C до 6 °C
Увозник/Дистрибутер: OLIMPUS FOODS DOOEL SKOPJE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИСО-СПОРТ ЛИМОН-ГРЕЈП ПЕТ 500ML

ИСО-СПОРТ ЛИМОН-ГРЕЈП ПЕТ 500ML

62 ден
Слика од ЈИПИ МУЛТИВИТАМИН 0.33Л

ЈИПИ МУЛТИВИТАМИН 0.33Л

38 ден
Слика од НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА ПЕТ 1.5Л

НЕКСТ ЏОЈ ВИШНА ПЕТ 1.5Л

65 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден