.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ОЛИМПУС СОК ОД КАЛИНКА-ЈАБОЛКО-ГРОЗЈЕ ПЕТ 1Л

SKU: 08051533
Достапност: На залиха
195 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: 100% природен сок од јаболко, калинка, грозје
Состав: Сок од јаболко, калинка, грозје (од 100% концентриран сок), oд 100% свежо грчко овошје, без конзерванси, без шеќер
Рок на употреба: означен на пакувањето
Начин на чување: Да се ​​чува во фрижидер. Од 2 °C до 6 °C
Увозник/Дистрибутер: OLIMPUS FOODS DOOEL SKOPJE

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од РЕД БУЛ 250МЛ

РЕД БУЛ 250МЛ

74 ден
Слика од ВИНСТОН ПЛАВ

ВИНСТОН ПЛАВ

130 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА ЈУНИОР 95Г

50 ден