.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НУТРИНО КАША МИСИРКА, БРОКУЛА, ПАВЛАКА И ОРИЗ 190

SKU: 05120887
Достапност: На залиха
77 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детска храна. За возраст од 6 месеци
Вода, мисиркино месо 19,6%, каша од брокули 10%, павлака 8%, каша од моркови 4%, снегулки од компир 4%, оризово брашно 4%, пченкарен скроб, сол.
365 дена
Да се чува на собна температура. По отворање да се чува во фрижидер, не подолго од 24h.
Произведено во: Фабрика Дечје Хране д.о.о. / Baby Food Factory LTD, Маршала Тита 206, 11272 Добановци, Република Србија,
Нелт ст

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

29 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од НЕСКАФЕ ДОЛЧЕ ГУСТО ЕСПРЕСО БАРИСТА 16 КАПСУЛИ

НЕСКАФЕ ДОЛЧЕ ГУСТО ЕСПРЕСО БАРИСТА 16 КАПСУЛИ

310 ден