.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
25 Поени

НУТИНИ ЛЕБЛЕБИЈА ОБИЧНА 300ГР

SKU: 08080762
Достапност: На залиха
119 ден 99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Леблебија
Печена леблебија
Означен на амбалажата
Да се чува на ладо и суво место
Чеза комерц
Чеза комерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

100 ден
Слика од ДИГО СВЕЖ КВАСЕЦ 42Г

ДИГО СВЕЖ КВАСЕЦ 42Г

12 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 0.5Л

15 ден
Слика од ЛАДНА 6Л

ЛАДНА 6Л

60 ден