.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НУТЕЛА 900 ГР

SKU: 07150282
Достапност: На залиха
359 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ЧОКОЛАДЕН И ОСТАНАТИ КРЕМОВИ
Состав:шеќер, палмино масло, ЛЕШНИЦИ (13%), какао со намалена масленост (7,4%), обезмастено МЛЕКО во прав (6,6%), СУРУТКА во прав, емулгатор: лецитини (СОЈА); aрома ванилин.
Рок на употреба:365 дена
Производител:Фереро
Увозник/Дистрибутер: Увозник и дистрибутер за Македонија: Атлантиц Траде Скопје д.о.о., ул. ШАР ПЛАНИНА бр. 6, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

61 ден
Слика од ХАЈНИКЕН ПОВРАТНА АМБ 0,4Л

ХАЈНИКЕН ПОВРАТНА АМБ 0,4Л

50 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

44 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден