.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА ЛОСИОН ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ СИЛВЕР ПРОТЕКТ 100МЛ

SKU: 35170105
Достапност: На залиха
415 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Напредната формула со лесна текстура е во склад со најновата технологија за нега на кожата. Содржи сребрени јони, камилица и провитамин Б5. ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН ПРОИЗВОД.
Aqua, Alcohol Denat, Parfum, Silver Citrate, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panthenol, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-8, Trisodium EDTA, Citric Acid, Limonene, Linalool, Geraniol, Citral, Coumarin, Citronellol
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*