.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НИВЕА БАЛЗАМ ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ СКИН&СТАБЛ 125МЛ.

SKU: 35170195
Достапност: На залиха
479 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

SENSITIVE SKIN & STUBBLE БАЛСАМ Имаш иритации од бричење? Чешање кога е порасната брадата? Сега можеш да се погрижиш и за двете без разлика дали се бричиш или не! • Новата безалкохолна формула со камилица и бадемово масло моментно ги смирува 5-те ЗНАЦИ** на иритации на кожата и чешањето на пораснатата брада. • Брзо се впива, не е масен и нема чувство на лепливост. *без етил алкохол/ ** печење, црвенило, сува кожа, затегната кожа, чешање ПРИЈАТЕН ЗА КОЖАТА И БЕЗ ИРИТАЦИИ. ПОРАСНАТА БРАДА. БЕЗ ЧЕШАЊЕ. УПОТРЕБА: • Слободно нанеси на лицето и пораснатата брада. • Совршен за после бричење, за хидратација на лицето и омекнување на брадата. ДЕРМАТОЛОШКИ ТЕСТИРАН ПРОИЗВОД ОДОБРЕН ОД МАЖИТЕ СО ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА.
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Distarch Phosphate, Methylpropanediol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Triceteareth-4 Phosphate, Carbomer, Maltodextrin, Sodium Hydroxide, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Linalool, Coumarin, Parfum
Употребливо 30 месеци од датумот на производство.
Да се чува на суво место, пдалеку од дирекна сончева светлина
BEIERSDORF
Атлантиц Траде Скопје д.о.о. Скопје, ул. Шар Планина бр.6, 1000 Скопје, тел. 00389/22034700

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден