.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

НЕУТРОГЕНА КРЕМА ЗА РАЦЕ БЕЗ МИРИС 50МЛ+25МЛ.

SKU: 35300187
Достапност: На залиха
244 ден 210 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

непарфимирана крема за раце богата со глицерин за екстремно сува и испукана кожавода,глицерин,цетеарил алкохол,етилхексилглицерин,палмитинска киселина,стеаринска киселина,натриум цетеарил сулфат,натриум сулфат,токоферол,феноксиетанол3год.од датумот на производство Да се чува подалеку од дирекна сончева светлинаJohnson & Johnson - ЕУАВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

24 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден