.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ШУМСКО ОВОШЈЕ 0.5Л ПЕТ

SKU: 08030297
Достапност: На залиха
35 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Негазиран освежителен безлкохолен пијалок со овошни сокови и екстракт од црн чај,со шеќери и засладувач.Пастеризиран производ.
вода ,шеќер,фруктоза,регулатори на киселост,лимонска киселина ,јаболкова киселина и натриум цитрат,овошни сокови од концентрат:малина (0.1%),аронија (0.1%) и црни рибизли(0.1%)екстракт од црн чај(0.09%),природна арома од црвено овошје со други природни ароми,засладувач,.гликозиди добиени од стевиол.
210 дена
Да се чува на суво и ладно место,заштитено од директна сончева светлина и замрзнување.
Maspex Romania SRL
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

30 ден
Слика од ЈАНА 0.5Л

ЈАНА 0.5Л

21 ден
Слика од НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ МАНГО АНАНАС 0.5Л ПЕТ

НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ МАНГО АНАНАС 0.5Л ПЕТ

35 ден
Слика од ШВЕПС ТАНГЕРИНЕ ЛИМЕНКА 0.33Л

ШВЕПС ТАНГЕРИНЕ ЛИМЕНКА 0.33Л

32 ден