.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ПРАСКА 0.5Л ПЕТ

SKU: 08030296
Достапност: На залиха
35 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Негазиран освежителен безлкохолен пијалок со сок од праска и екстракт од црн чај,со шеќери и засладувач.Пастеризиран производ.
вода ,шеќер,фруктоза,регулатори на киселост,лимонска киселина ,јаболкова киселина и натриум цитрат,сок од праска (0.1%)екстракт од црн чај(0.08%),природна арома на праска со други природни ароми,засладувач,.гликозиди добиени од стевиол.
210 дена
Да се чува на суво и ладно место,заштитено од директна сончева светлина и замрзнување.
Maspex Romania SRL
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 0.45Л

30 ден