.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ 3ВО1 СТРОНГ КУТИЈА 28 СТИКС Х 17Г

SKU: 03220407
Достапност: На залиха
299 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:НЕСКАФЕ 3ВО1 СТРОНГ КУТИЈА 28 СТИКС Х 17Г
Состав: шекер, гликозен сируп, целосно хидоргенирано масло од палмини семки, растворливо кафе, стабилизатори, млечен протеин, сол, емулгатор и ароми
Рок на употреба: 730 дена
Начин на чување: На суво место
Производител:Несле Адриатик
Увозник/Дистрибутер:Алма - М

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НАШЕ МАКЕДОНСКО ПИВО 1.5Л

НАШЕ МАКЕДОНСКО ПИВО 1.5Л

85 ден
Слика од НУТЕЛА 400 Г

НУТЕЛА 400 Г

166 ден
Слика од ПАЛ МАЛ СИНО 100С

ПАЛ МАЛ СИНО 100С

100 ден
Слика од НЕСКАФЕ КЛАСИК ЛИМЕНКА 100Г

НЕСКАФЕ КЛАСИК ЛИМЕНКА 100Г

194 ден