.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ КЛАСИК 200ГР+ФРАПЕ ЧАША

SKU: 03220318
Достапност: На залиха
319 ден
Овој производ има минимално количество од 1

НЕСКАФЕ КЛАСИК 200ГР+ФРАПЕ ЧАША

Состав: 100% кафе кое се добива со екстракција од пржени зрна кафе 

Рок на употреба: означен на амбалажата

Начин на чување: означено на амбалажата

Производител: Нестле Адриатик Македонија, дооел, Бул 8 Септември бр.16 , 1000 Скопје 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

57 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

66 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС БРАШНО СЕНАМЕНСКО 1КГ

ЖИТО ЛУКС БРАШНО СЕНАМЕНСКО 1КГ

42 ден
Слика од БОНДУЕЛЕ ГРАШОК 425 Г

БОНДУЕЛЕ ГРАШОК 425 Г

62 ден