.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ ГОЛД СТАКЛО 100Г

NESCAFE GOLD GLASS 100G
SKU: 03220013
Достапност: На залиха
265 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ИНСТАНТ ПРАВ ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НАПИВКА ОД РАСТВОРЛИВО КАФЕ.
Состав: ШЕЌЕР, ГЛИКОЗЕН СИРУП, ЦЕЛОСНО ХИДРОГЕНИЗИРАНО МАСЛО ОД ПАЛМИНИ СЕМКИ, РАСТВОРЛИВО КАФЕ, ТАПИОКА СКРОБ, СТАБИЛИЗАТОРИ (Е340, Е451, Е452, Е331), МЛЕЧЕН ПРОТЕИН, СОЛ, ЕМУЛГАТОРИ (Е471, Е742Е), АРОМИ (СОДРЖИ МЛЕКО).
Рок на употреба: 15 МЕСЕЦИ
Начин на чување: АМБИЕНТАЛНА ТЕМПЕРАТУРА
Производител: НЕСТЛЕ, УНГАРИЈА
Увозник/Дистрибутер: АЛМА-М ДООЕЛ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

57 ден
Слика од БАДВАЈЗЕР ЛИМЕНКА 0.5Л

БАДВАЈЗЕР ЛИМЕНКА 0.5Л

57 ден
Слика од КОЗЕЛ ТЕМНО  ЛИМ. 0.5Л

КОЗЕЛ ТЕМНО ЛИМ. 0.5Л

56 ден