.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

НЕСКАФЕ БЛЕК РОСТ 200 ГР

SKU: 03220452
Достапност: На залиха
389 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Инстанкт кафе

Растворливо кафе

Означен на амбалажата

Да се чува на суво и ладно место.

Нестле Шпанија

Нестле Адриатик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЛБОРО ТАЧ 6МГ 20

МАЛБОРО ТАЧ 6МГ 20

130 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

69 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

26 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

17 ден