.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МР МУСКОЛО ТЕЧНОСТ ЗА ЧИСТ.БАЊА 750МЛ

SKU: 30620295
Достапност: На залиха
192 ден
Овој производ има минимално количество од 1

MR MUSKULO TRIGER ZA CISTENJE NA BANJI 750ML<5% нејонски материи, EDTA и натриум хлорид. Исто така содржи парфем, Benzyl Salicylate, Linalool, Disinfectants. Активни супстанци: Quaternary ammonium compounds, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chlorides (0.22%, 0.22g/100g), Dimethyl octadecyl, [3-(trimethoxysily) propyl] ammonium chloride (0.11%,0.11g/100g). 2 god od proizvodstvoДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаСЦЈ ИталијаОрбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од СНИКЕРС СЛАДОЛЕД КИНГСИЗЕ 73МЛ

СНИКЕРС СЛАДОЛЕД КИНГСИЗЕ 73МЛ

50 ден
Слика од МАГНУМ СЛАДОЛЕД ДВОЈНО ЧОКОЛАДО 88МЛ

МАГНУМ СЛАДОЛЕД ДВОЈНО ЧОКОЛАДО 88МЛ

70 ден