.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МР МУСКОЛО ТЕЧНОСТ ЗА КУЈНИ ЛИМОН 750ML

SKU: 30620294
Достапност: На залиха
175 ден
Овој производ има минимално количество од 1

MR MUSKULO TRIGER ZA CISTENJE NA KUJNI 750ML<5% нејонски материи, EDTA и натриум хлорид. Исто така содржи парфем, Benzyl Salicylate, Linalool, Disinfectants. Активни супстанци: Quaternary ammonium compounds, benzyl-C12-16-alkyldimethyl, chlorides (0.22%, 0.22g/100g), Dimethyl octadecyl, [3-(trimethoxysily) propyl] ammonium chloride (0.11%,0.11g/100g). 3 god od proizvodstvoДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаСЦЈ ИталијаОрбико Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

ИМЛЕК ОРГАНСКО МЛЕКО БЕЛО УХТ 2.8%ММ 1Л

78 ден
Слика од ВЕЗЕШАРИ ЈАЈЦА Л 1/10

ВЕЗЕШАРИ ЈАЈЦА Л 1/10

89 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден