.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МОЈА КРАВИЦА ЧОКОЛАДНО МЛЕКО БЕЛО ЧОКОЛАДО 300МЛ

SKU: 11010405
Достапност: На залиха
30 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Стерилизиран млечен напиток              

Пастеризирано млеко со 1% млечна маст, шеќер 4,5%, бело чоколадо во прав 1,5%, згуснувач карагенан, арома бело чоколадо.    

4 месеци           

На собна температура. По отворањето да се чува на температура од 0 до 6°С и да се употреби во рок од три дена.  

АД ИМЛЕК        

Млекара АД Битола, ул. Ѓурчин Наумов Пљакот бр.1, Битола 7000, Република Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СТОБИ ФЛИПС 40Г

СТОБИ ФЛИПС 40Г

10 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 0.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 0.5% ММ 1Л

68 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 10 ВИТАМИНИ 2.8% ММ 1Л

59 ден
Слика од НЕСКАФЕ СТРОНГ 3 ВО 1

НЕСКАФЕ СТРОНГ 3 ВО 1

10 ден