.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МИС СОК ЈАБОЛКО 100% 1Л

SKU: 08051548
Достапност: На залиха
74 ден
Овој производ има минимално количество од 1

100% ОВОШЕН СОК ОД ЈАБОЛКО- 100% СОК ОД ОВОШЈЕ

Вода, концентрат од сок од јаболко. Енергетска вредност (kJ/kcal) 201/48,Масти (g) 0,Заситени масти (g) 0,Јагленихидрати (g) 12,Шеќер (g) 12,Влакна 0,Протеини (g) 0,Сол (g) 0

Рокот на употреба и серискиот број се втиснати на амбалажата.

Да се чува на ладно и суво место.По отворањето се препорачува да се чува во фрижидер и да се консумира во рок од 2 дена.

Произведено во Турција

Рамсторе Македонија

 
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ ЈАБОЛКО 100 % 1Л

НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ ЈАБОЛКО 100 % 1Л

60 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од ФРУКТАЛ КЛАСИК КОКТЕЛ МОРКОВ ПОРТОКАЛ 0,5Л

ФРУКТАЛ КЛАСИК КОКТЕЛ МОРКОВ ПОРТОКАЛ 0,5Л

32 ден
Слика од ДОРИНА СО ОРИЗ 75ГР НОВО

ДОРИНА СО ОРИЗ 75ГР НОВО

49 ден 39 ден