.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРЦИ ЦРНО ЧОКОЛАДО 72% 100ГР

SKU: 07042431
Достапност: На залиха
125 ден 95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Мерци - црно чоколадо
Шеќер,какао маса,какао путер,емулгатор:лецитин(соја)(Е322),ванила екстракт.Темната чоколадна маса содржи какао делови минимум 72%.Може да содржи делови од млеко,лешници,бадеми,кикирики и друго јаткасто овошје.
Означен на амбалажата
Д се чува на суво и ладно место
Аугуст Сторк КГ Валдстр - Германија
Трејдек Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

АЛПСКО МЛЕКО БЕЗ ЛАКТОЗА 1.5% ММ 1Л

77 ден
Слика од ЗЕЛЕНА ДОЛИНА КАШКАВАЛ ГАУДА 300Г

ЗЕЛЕНА ДОЛИНА КАШКАВАЛ ГАУДА 300Г

172 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден