.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРИКС ЛАВАНДА И ПАЧУЛИ КОМПАКТ 8КГ.

SKU: 30110454
Достапност: На залиха
715 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Сет детергент за алишта и омекнувач
Состав: "5-15% анјонски сурфактанти; <5% фосфонати,поликарбоксилати, сапун, не-јонски сурфактанти, зеолити; оптички избелувачи, парфеми, ензими"
Рок на употреба: 3 години од датумот на производство
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Увозник/Дистрибутер: Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

КОКА КОЛА ЗЕРО ПЕТ 1.75L

69 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМОН ПЕТ 1.25Л

57 ден
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

32 ден