.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРИКС КОЛОР ГЕЛ БАЛИ И ЛОТУС 1Л.

SKU: 30130040
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Ѓел детергент за перење
Состав: 5-15 % anjonski surfaktanti < 5 % nejonski surfaktanti, sapuni, fosfonati
Останати Состојки: konzervansi, Benzisothiazolinone Methylisothiazolinone ,enzimi, mirisi, Benzyl salicylate""
Рок на употреба: 36 месеци
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Хенкел Србија
Увозник/Дистрибутер: Тотал плус логистик"

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОРСКА 6Л

ГОРСКА 6Л

66 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ БЕЛ ПАРЧИЊА 470Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ БЕЛ ПАРЧИЊА 470Г

34 ден
Слика од ТЕО МИЛК ТЕЧЕН САПУН РИЧ СЕНСУАЛ ДАЛИА 800МЛ

ТЕО МИЛК ТЕЧЕН САПУН РИЧ СЕНСУАЛ ДАЛИА 800МЛ

105 ден
Слика од СЕМАНА ОМЕКНУВАЧ АЗУР МУНФЛОВЕР 1900МЛ

СЕМАНА ОМЕКНУВАЧ АЗУР МУНФЛОВЕР 1900МЛ

40 Поени
265 ден 199 ден