.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРИКС КАПСУЛИ ЛОТУС УНИВЕРЗАЛЕН 14/1

SKU: 30140187
Достапност: На залиха
225 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Капсули за перење на алшта
Состав: 15-30% anjonski surfaktanti, nejonski surfaktanti, 5-15% sapun, <5% fosfonati, enzimi, miris (Citronellol, Geraniol).
Рок на употреба: 18 месеци
Начин на чување: Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Производител: Хенкел Србија
Увозник/Дистрибутер: Тотал плус логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

115 ден
Слика од ВИВИС КРЕМ СИРЕЊЕ 200Г

ВИВИС КРЕМ СИРЕЊЕ 200Г

109 ден
Слика од БЕЈК РОЛС СЛАНИНА 80 ГР

БЕЈК РОЛС СЛАНИНА 80 ГР

5 Поени
39 ден 29 ден