.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРИКС ГЕЛ ГОРСКА СВЕЖИНА 1Л.

SKU: 30130059
Достапност: На залиха
149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Ѓел детергент за перење
Состав: 5-15 % anjonski surfaktanti <5 % ne-jonski surfaktanti sapun fosfonati enzimi opticki izbeluvaci parfemi (geraniol citronellol hehyl cinnamal) Prezervativi Brnzisothiazolinone Methylisothiazolinone.
Рок на употреба: 36 месеци
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: Хенкел Србија
Увозник/Дистрибутер: Тотал плус логистик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

100 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

13 ден
Слика од БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 1КГ

БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 1КГ

61 ден
Слика од ВИТАЛИА ШЕЌЕР ТУРБИНАДО НЕРАФИНИРАН 900Г

ВИТАЛИА ШЕЌЕР ТУРБИНАДО НЕРАФИНИРАН 900Г

99 ден