.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕНТИНА ГУМЕНИ БОНБОНИ МЕНТОЛ ЈАГОДА 90 ГР.

SKU: 07112199
Достапност: На залиха
27 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Гумени ментол-јагода бонбони
Гликозен сируп,шеќер,вода,желе агент:желатин,одржувач на влага:сорбитол сируп,природни ароми 0,2%:пјагода и нане,лимонска киселина, бои:антоцианини.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
Захарни заводи - Бугарија
Нимекс Доо

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕСКАФЕ ЕKСПРЕС ЛАТЕ МАКИАТО 250МЛ

НЕСКАФЕ ЕKСПРЕС ЛАТЕ МАКИАТО 250МЛ

99 ден
Слика од ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ БЕЛ ВИКЕНД НА ПАРЧИЊА 470Г

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ БЕЛ ВИКЕНД НА ПАРЧИЊА 470Г

34 ден
Слика од КВИКИ ПЕРЕЦИ 100 ГР

КВИКИ ПЕРЕЦИ 100 ГР

32 ден
Слика од ТУЗЛАНСКА СОЛ 1 КГ

ТУЗЛАНСКА СОЛ 1 КГ

30 ден