.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕЗАМ ЦРНИ МАСЛИНКИ 200Г

SKU: 16010143
Достапност: На залиха
48 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Перффето мезам црни маслинки 200гр.
Состав: Црни маслинки,сол,сончогледово масло,ацидулант Е270,Е585,Е202.
Рок на употреба:365дена
Начин на чување:ладно и суво место
Производител:Р.Турција, произведно за ириш груп
Увозник/Дистрибутер:Океан Ком Трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

39 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

СТОБИ ФЛИПС ФАМИЛИЈАРНО ПАКОВАЊЕ 85Г

19 ден
Слика од МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

42 ден
Слика од СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

94 ден