.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ КАПУЧИНО 250МЛ

SKU: 03220470
Достапност: На залиха
42 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ КАПУЧИНО 250МЛ
Состав: Млеко 95%, шеќер, подготовка на кафе 1,5% (екстракт од кафе 60%, шеќер, арома, згуснувач: карагенан). Краткорочен стерилизиран млечен пијалок со екстракт од кафе. Содржина на кофеин 23 mg / 100 ml.
Начин на чување: Да се чува на ладно и суво место
Производител: MEGGLE BH d.o.o. БихачкаГрабешка 34, 77 000, Бихаќка, Босна и Херцеговина
Увозник/Дистрибутер: DAUTI KOMERC

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЛАТЕ 250МЛ

42 ден
Слика од ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

ПАЛ МАЛ СИЛВЕР 100С

110 ден
Слика од МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЕСПРЕСО МАКИЈАТО 250МЛ

МЕГЛЕ ЛАДНО КАФЕ ЕСПРЕСО МАКИЈАТО 250МЛ

42 ден