.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАЈОНЕЗ ЛЕСЕН-КИМ ПЛАСТИЧНО ШИШЕ 500МЛ

SKU: 16300103
Достапност: На залиха
122 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: МАЈОНЕЗ ЛЕСЕН-КИМ ПЛАСТИЧНО ШИШЕ 500МЛ
Состав: Масло од репка (68%), вода, пастеризирана жолчка од јајце (5%), алкохолен оцет, шеќер, скроб, сол, семе од синап, зачини, антиоксиданс (калциум динатриум EDTA)
Рок на употреба: Видете на пакувањето
Начин на чување: По отворањето чувајте го во фрижидер.
Производител: KIM
Дистрибутер: KIM

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*