.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАЈА НЕГАЗИРАНА 1.5Л 4/1 ПАКЕТ

SKU: 08060316
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАДУКО ТУНА ЦЕЛА ВО МАСЛО 95 ГР

БАДУКО ТУНА ЦЕЛА ВО МАСЛО 95 ГР

10 Поени
55 ден 47 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

КЊАЗ МИЛОШ 0.5Л

22 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

79 ден