.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАСЛИНКИ ЦРНИ ГЕМЛИК 201-230КГ

SKU: 16010134
Достапност: На залиха
299 ден

МАСЛИНКИ ЦРНИ ГЕМЛИК 291-350 КГ

МАСЛИНКИ ГЕМЛИК    

2 ГОДИНИ         

ПОСЛЕ ОТВАРАЊЕ НА 8 СТЕПЕНИ         

КААНЛАР ЗЕЈТИН           

ЛЕТТО ФООДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

43 ден
Слика од ДУКАТ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО ШИШЕ 1Л

ДУКАТ ЧОКОЛАДНО МЛЕКО ШИШЕ 1Л

85 ден
Слика од ЗБРЕГОВ МЛЕКО 2.8% ММ 2Л

ЗБРЕГОВ МЛЕКО 2.8% ММ 2Л

105 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден