.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАСЛИНКИ ЗЕЛЕНИ СО ПИПЕРКА 141-180 КГ

SKU: 16010135
Достапност: На залиха
185 ден

МАСЛИНКИ ЦРНИ ГЕМЛИК 291-350 КГ

МАСЛИНКИ ЗЕЛЕНИ СО ПИПЕРКА         

2 ГОДИНИ         

ПОСЛЕ ОТВАРАЊЕ НА 8 СТЕПЕНИ         

КААНЛАР ЗЕЈТИН           

ЛЕТТО ФООДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ БИО ОД ПЧЕНИЧНИ И РЖАНИ ЗРНА 500Г

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ БИО ОД ПЧЕНИЧНИ И РЖАНИ ЗРНА 500Г

10 Поени
65 ден 58 ден
Слика од ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

ПОДРАВКА СУПА КОКОШКИНА СО ТЕСТЕНИНИ 62Г

29 ден
Слика од ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

ПЕПСИ ЛАЈМ ПЕТ 1.5Л

50 ден